Embed

Avon Saç Bakım Ürünleri

Saç kırıklarımın takıntı haline geldiği günlerde Avon 'un bazı onarıcı ürünlerini denemiştim. Kısaca bahsedeyim:

Avon Naturals Kuru ve Yıpranmış Saçlar için Badem Yağı & Avokado Özlü Bakım Balsamı

 

Pembe renkli hoş kokulu krem yapılı bir üründür. Sadece saç uçlarına uyguladığım için uzun süre kullandım. Ellerde biraz kalıntı bırakıyordu, yıkamadan geçmiyordu. Kırıkları onardı mı bilemem ama çok kırık oluşmasını yavaşlattı diyebilirim. Tabi düzleştirici gibi aletlerle saçı çok yormamak gerek.

 

Advance Techniques Daily Shine Kuru Saç Ucu Onarıcı Serum

Bunun özellikle kokusu çok hoşuma gitmişti. Uzun süre saçta kalan bir kokuydu. Direk kuru saça uyguluyordum ben. Elimde çok kalıntı bırakmıyordu. Kırılmış saç uçlarını onardığını hatırlamıyorum ama kırılmayı yavaşlattığını söyleyebilirim.

 

Avon Naturals Badem Yağı & Avokado Özlü Saç Kremi

Bu kreme bayılıyorum. Durulama isteyen bir krem, ben saçlarımda 1-2 dakika tutup öyle duruluyorum. Pembe renkli, şampuan kıvamında bir krem. Ama saçı inanılmaz derecede yumuşatıyor. Öyle ki saçları yıkadıktan sonra tararken bile kolay açılmasını sağlıyor. Sırf bu özelliği için bile bitince tekrar almayı düşünüyorum. Üstelik az miktarda kullanmak bile yetiyor bu yüzden çok uzun süre bitmiyor. Ben nerdeyse 3 yıldır kullanıyorum tek şişeyi :) Özellikle permalı dönemimde çok faydasını görmüştüm. Saçlarımın taraken dolaşmasını önlemişti, çabuk yıpranmasını da geciktirdi. Gözümle gördüm :)

 

Avon Naturals Kiraz Çiçeği Kokulu Saç Tazeleyici (Daily Hair Refresher)

Kırıklar için almadım bunu ama kokusu gerçekten çok tatlıdır. Böyle sebepsiz yere mutlu eder insanı. Öyle taze ve hafif bir koku..Özellikle saçları yeni kuruttuktan sonra sıkınca baya kalıcı oluyor. Sıktığımı unutup, saçlarımı koklayıp bu koku nerden gelmiş diye düşündüğüm çok oldu :)

Bu ürünlerin fiyatları gayet uygundur, hatta bazen indirime de giriyorlar. Kullanmanızı tavsiye ederim. Özellike büyük boy kremi şiddetle tavsiye ediyorum.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!